Binici Çizmesi

binici-cizmesi

binici-cizmesi

Kauçuk çizme. İç astarlı, kauçuk taban. Kapınıza kadar kargo ücretsizdir.
BÜYÜK YAŞTAKİ BİNİCİLERİMİZE ÖNEMLİ TAVSİYE: Kauçuk Çizmenin dezavantajları vardır. Botlar gibi yanlarında lastik ve fermuarı olmadığından giyerken ayak kısmına ayağınızı sokarken zorlanmayasınız diye bilek kısmı geniştir. Ayak girdikten sonra bu bilek kısmı bol olduğundan bileğiniz boşta kalır, bileğinizi sarmaz. Bu da atı hissetmenize engel olur, biniş konforunuz azalır. Artık bu tip fermuarsız veya lastiksiz çizmeler (ister deri, ister kauçuk olsun) tercih edilmiyor. Bunun yerine hem bileği, hem baldırı kavrayan mini-chapsler ve bot (fiyatı uygun ve kullanımı konforlu) kullanılmalı, veya fermuarlı deri çizme (çok pahalı) kullanılmalı. Bizim tavsiyemiz hem boydan boya lastikli ve hem de fermuarı olan mini-chapslerimizden almanızdır. Altına da bir bot alırsanız ister bağcıklı, ister klasik bot; çok iyi olur, hem bu botu kot altına günlük yaşamınızda da giyebilirsiniz. Tavsiye ettiğimiz sitemizdeki ürünler: Bot Bağcıklı Arkası Fermuarlı Binici, Bot Binici, Mini Chaps Süet Siyah, Mini Chaps İL Süet Siyah. İL=İthal Lastikli. Yine de “ben illa çizme isterim” derseniz siparişinizi bekleriz.Ucuz/uygun fiyatlıdır.

Bu ürünü 5 taksitle almak için;
www.nocargo.com

http://www.nocargo.com/product_info.php?cPath=72_85&products_id=206Soru - Cevap (5)

nazan

04 Mart 2010 saat 15:53    


Binici çizmelerimi BELÇİKA-BRÜKSEL’DEKİ KRALİYETE AİT BİNİCİ MALZEMELERİ SATAN SHOP’TAN 91′ SENESİNDE SATIN ALDIM.İÇİNDEKİ ASTARI DEFORME OLDU,BANA NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ? TEŞEKKÜRLERİMLE

online

08 Nisan 2010 saat 01:31    


Iyi bir baslangic

tarık turan

13 Ekim 2010 saat 15:28    


bana kauçuk binici çizmesi, at biniş eldiveni (çalışma eldiveni), ve ata biniş pantolonu (likralı) lazım. üçünün en uygun fiyatı nedir. yalnız ucuz ve adi olsun istemiyorum, hem kaliteli hem de kalitesine göre uygun olsun istiyorum. acilen cevap verir misniz?

burcu

07 Şubat 2011 saat 03:27    


fiyat ve alış verişi nasıl yapıcağımı belirtirseniz sevinirim binici çizmesi için

admin

16 Şubat 2011 saat 12:17    


0 216 429 94 75 numaralı atevi telefonumuzu çevirmeniz yeterli, bekliyoruz.

Sorun - Cevaplayalım.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.